Leczenie seksoholizmu

Leczenie seksoholizmu w ośrodku koło Krakowa

Seksoholizm staje się równie powszechny, co inne współczesne dolegliwości. Uzależnienie to wpływa negatywnie na wiele sfer życia. W tym wypadku zalecana jest terapia uzależnień seksualnych. Dzięki niej pacjent może nie dopuścić do przykrych skutków seksoholizmu, jakimi są m.in. zaniedbywanie obowiązków związanych z pracą czy nawet depresja. Leczenie uzależnienia od seksu opiera się w głównej mierze na psychoterapii. Podstawą będzie tu odwyk dla seksoholików oraz wsparcie ze strony wykwalifikowanych specjalistów. W ciężkich przypadkach terapia dla seksoholików może wymagać wdrożenia leczenia farmakologicznego.

Kryształowy Płomyk – ośrodek leczenia uzależnień seksualnych

Wiemy, że wielu pacjentów może być skrępowanych oraz czuć wstyd w związku ze swoim nałogiem, dlatego rozpoczęcie leczenia uzależnienia seksualnego w Kryształowym Płomyku wiąże się z dyskrecją oraz stuprocentowym bezpieczeństwem. Nasz ośrodek leczenia uzależnień seksualnych gwarantuje profesjonalne podejście pracowników do tematu, ale również dużą dozę empatii do przebywających w placówce osób. Jeśli czujesz, że możesz być uzależniony, nie zwlekaj i zapisz się na leczenie seksoholizmu i spraw, że Twoje życie wróci na odpowiednie tory!

Szukasz więcej informacji na temat leczenia uzależnień?

W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji na temat najskuteczniejszych metod leczenia uzależnień dostępnych obecnie w naszym ośrodku leczenia uzależnień Kryształowy Płomyk prosimy o kontakt z naszym biurem lub skorzystanie z formularza kontaktowego.

Call Now Button