Leczenie uzależnienia od hazardu

Kryształowy Płomyk – leczenie uzależnienia od hazardu

Nasz ośrodek dla uzależnionych od hazardu to miejsce, które pomoże Ci stanąć oko w oko ze swoimi problemami, a wyszkoleni pracownicy placówki, tacy jak psychologowie oraz lekarze, nauczą Cię jak sobie z nimi radzić. Leczenie uzależnienia od hazardu jest skomplikowanym procesem. Ważne, aby podczas terapii uzależnienia od hazardu zaufać specjalistom i dać przeprowadzić się przez wszystkie etapy leczenia. Nasza poradnia uzależnień od hazardu jest miejscem przyjaznym oraz bezpiecznym dla każdego pacjenta. Gwarantujemy wsparcie pielęgniarskie, a także lekarskie, tak ważne w procesie leczenia z hazardu. Wśród innych ośrodków leczenia uzależnień od hazardu wyróżniamy się indywidualnym podejściem i nieustannym zaangażowaniem. Pomoc uzależnionym od hazardu i nie tylko jest naszym powołaniem.
Hazard - leczenie uzależnienia od hazardu
kryształowy płomyk ośrodek terapii uzależnień

Terapia dla hazardzisty w ośrodku koło Krakowa

Nasza placówka oferuje wieloetapową terapię zamkniętą dla hazardzistów. Osoba uzależniona musi przede wszystkim odbyć odwyk od hazardu, aby możliwe było podjęcie pierwszych kroków. Na leczenie hazardzistów składa się m.in. psychoterapia uzależnienia, wywiad lekarski oraz program wsparcia społecznego. Taka terapia to dla hazardzisty początek nowego, lepszego życia oraz szansa na powrót do codzienności sprzed uzależnienia. Leczenie z hazardu w naszym ośrodku w okolicach Krakowa to kompleksowa opieka nad pacjentem, która przynosi widoczne skutki pod warunkiem, że obie strony są nastawione na chęć zmiany. Nie bój się prosić o pomoc i skorzystaj z terapii dla hazardzistów! Skontaktuj się z nami i rozpocznij swoją drogę ku zdrowiu w ośrodku uzależnień od hazardu Kryształowy Płomyk!

Szukasz więcej informacji na temat leczenia uzależnień?

W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji na temat najskuteczniejszych metod leczenia uzależnień dostępnych obecnie w naszym ośrodku leczenia uzależnień Kryształowy Płomyk prosimy o kontakt z naszym biurem lub skorzystanie z formularza kontaktowego.

Call Now Button