Leczenie uzależnienia od internetu

Leczenie uzależnień od Internetu w naszym ośrodku

Terapia uzależnienia od Internetu jest coraz powszechniejszą formą radzenia sobie z problemem. Z Internetu korzystamy nawet po kilka godzin dziennie, czy to w pracy, czy wykorzystując go jako źródło informacji. Jest to także sposób na odpoczynek, przez co droga do uzależnienia nie jest trudna. Nasz ośrodek leczenia uzależnień od internetu pozwala na zwalczenie tego problemu, oferując pacjentom potrzebne wsparcie m.in. psychologa oraz różne metody terapii.
Nałogowe korzystanie z internetu

Terapia uzależnień od Internetu dla młodzieży i dorosłych

Aby terapia dla uzależnionych od telefonu przyniosła widoczne rezultaty, warto zacząć od podstaw, czyli odwyku od telefonu. Pacjent może w tym czasie liczyć na pomoc ze strony psychologa oraz innych specjalistów. Zapewniamy bezpieczne i wspierające środowisko, które pozytywnie wpłynie na proces leczenia, pokazując uzależnionej osobie, że nie musi zmagać się z problemem w pojedynkę. Jeśli widzisz u siebie lub kogoś bliskiego niepokojące oznaki, skontaktuj się z naszym ośrodkiem w celu rozpoczęcia terapii uzależnienia od telefonu.

Szukasz więcej informacji na temat leczenia uzależnień?

W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji na temat najskuteczniejszych metod leczenia uzależnień dostępnych obecnie w naszym ośrodku leczenia uzależnień Kryształowy Płomyk prosimy o kontakt z naszym biurem lub skorzystanie z formularza kontaktowego.

Call Now Button