Leczenie uzależnienia od komputera

Profesjonalne leczenie uzależnienia od komputera

Kryształowy Płomyk to ośrodek leczenia uzależnień od komputera, znajdujący się w Rząsce niedaleko Krakowa. Żyjąc w tych czasach, spędzamy dużo godzin na korzystaniu z różnych urządzeń elektronicznych, a problem uzależnienia od komputera jest nadal często bagatelizowany. W wielu przypadkach ta forma spędzania czasu zmienia się w niebezpieczny nałóg. Wtedy niezbędne może okazać się przymusowe leczenie uzależnienia od komputera. Problem dotyka głównie osób do 18 roku życia. Dlatego też nasza placówka to również ośrodek dla młodzieży uzależnionej od komputera.
ośrodek dla dzieci uzależnionych od komputera
Stanowisko komputerowe

Przebieg terapii uzależnień od komputera

Pierwszym krokiem podczas leczenia uzależnienia od komputera jest przejście przez etap, jakim jest odwyk komputerowy. Dzieje się to oczywiście pod okiem specjalistów, którzy w każdej chwili są gotowi udzielić pacjentowi potrzebnej pomocy. Nasz ośrodek dla dzieci uzależnionych od komputera zapewnia młodzieży poczucie bezpieczeństwa oraz komfortowe warunki konieczne do walki o lepsze życie. Terapia dla uzależnionych od komputera może przebiegać w sposób indywidualny lub grupowy oraz jest możliwa także po zakończeniu pobytu w Kryształowym Płomyku. Zapisz swoje dziecko na terapię uzależnień od komputera, by zachęcić go do poznania i cieszenia się realnym światem.

Przyjazny ośrodek dla młodzieży uzależnionej od komputera

Zapisując swoje dziecko na odwyk komputerowy do Kryształowego Płomyka, możesz mieć pewność, że zostanie potraktowane z należytym szacunkiem oraz troską. Kadra lekarzy specjalistów, pielęgniarek oraz psychologów zrobi wszystko, co w ich mocy, aby objąć młodzież jak najlepszą opieką. Oferujemy m.in. grupową terapię dla uzależnionych od komputera. Dzięki niej dziecko dostrzeże, że nie jest osamotnione w swoim problemie. Nasz ośrodek dla młodzieży uzależnionej od komputera pozwoli najmłodszym cieszyć się na nowo zatraconym na rzecz komputera dzieciństwem.

Szukasz więcej informacji na temat leczenia uzależnień?

W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji na temat najskuteczniejszych metod leczenia uzależnień dostępnych obecnie w naszym ośrodku leczenia uzależnień Kryształowy Płomyk prosimy o kontakt z naszym biurem lub skorzystanie z formularza kontaktowego.

Call Now Button