Leczenie uzależnienia od telefonu

Uzależnienie od telefonu – problem XXI w.

W dzisiejszych czasach uzależnienie od telefonu dotyka niemałą część populacji. To urządzenie stanowi często nieodłączną część życia wielu osób. Za jego pomocą kontaktujemy się z bliskimi oraz mamy szybki dostęp do potrzebnych nam informacji. Dodatkowo telefon to przedmiot, który jest zawsze pod ręką. Stąd też bierze się wspomniany nałóg, z którym może łączyć się również uzależnienie od gier na telefon. Uciekanie od realnego życia, próby zajęcia myśli, to wszystko może wpłynąć na rozwinięcie się uzależnienia od gier w telefonie, które pozwalają na oderwanie się od codzienności nawet na długie godziny.

Korzystanie z telefonu na ulicy
Marnowanie czasu na telefonie - terapia dla uzależnionych od telefonu

Profesjonalna terapia uzależnienia od telefonu

Aby terapia dla uzależnionych od telefonu przyniosła widoczne rezultaty, warto zacząć od podstaw, czyli odwyku od telefonu. Pacjent może w tym czasie liczyć na pomoc ze strony psychologa oraz innych specjalistów. Zapewniamy bezpieczne i wspierające środowisko, które pozytywnie wpłynie na proces leczenia, pokazując uzależnionej osobie, że nie musi zmagać się z problemem w pojedynkę. Jeśli widzisz u siebie lub kogoś bliskiego niepokojące oznaki, skontaktuj się z naszym ośrodkiem w celu rozpoczęcia terapii uzależnienia od telefonu.

Szukasz więcej informacji na temat leczenia uzależnień?

W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji na temat najskuteczniejszych metod leczenia uzależnień dostępnych obecnie w naszym ośrodku leczenia uzależnień Kryształowy Płomyk prosimy o kontakt z naszym biurem lub skorzystanie z formularza kontaktowego.

Call Now Button