Walka nie tylko w ringu

Walka nie tylko w ringu

walka jarek iwanow

Walka nie tylko w ringu - Jarosław Iwanów

Nasz prywatny ośrodek terapii uzależnień, Kryształowy Płomyk, jest miejscem walki z uzależnieniami, gdzie nasi podopieczni znajdują wsparcie i szansę na nowe życie, wolne od nałogów. Dzisiaj chcemy podzielić się z Wami inspirującą historią jednego z naszych gości – zawodnika, 5-krotnego Mistrza Polski w Boksie Olimpijskim – Jarosława Iwanowa.

Jarosław, zwany Jarkiem, to utalentowany bokser, który obecnie przygotowuje się do Igrzysk Europejskich. Jego intensywne treningi boksu odbywają się pod czujnym okiem Piotra Snopkowskiego, jednego z dyrektorów naszego ośrodka oraz jego trenera. Jarek to nie tylko utalentowany sportowiec, ale także człowiek o wielkim sercu i zaangażowaniu.

Jako członek drużyny Rap Bandits, Jarek nie tylko odnosi sukcesy na ringu, ale również zaangażowany jest w pomoc innym w ich walce z uzależnieniem. Rap Bandits to hiphopowa grupa, która promuje zdrowy tryb życia i pozytywne wartości. Muzyka i sport to jego dwie wielkie pasje, które zarażają ludzi wokół.

Od wielu lat współpracuje z Kryształowym Płomykiem, gdzie dzieli się swoim doświadczeniem oraz wsparciem z ludźmi, którzy pragną wyjść z nałogu i rozpocząć nowy rozdział w życiu. Jarek jest doskonałym przykładem tego, że każdy może znaleźć w sobie siłę i motywację, by pokonać własne ograniczenia i uzależnienia. Pokazuje, że życie poza nałogiem jest możliwe, a determinacja, zaangażowanie i odpowiednia terapia mogą pomóc odzyskać kontrolę nad swoim życiem.

W Kryształowym Płomyku, współpracując z Jarkiem i drużyną Rap Bandits, z dumą podkreślamy, że sport i muzyka mogą nie tylko przynosić sukcesy na arenie zawodowej, ale także mogą stać się narzędziem do przemiany i wspierania innych. Ich pasja do sportu i muzyki inspiruje innych do zdrowego stylu życia i pozytywnych zmian.

Jarek Iwanow jest dla nas niesamowitą inspiracją i dowodem na to, że detoks od uzależniających środków oraz terapia to nie tylko wyzwanie, ale także szansa na nowe życie pełne pasji, celów i radości. 

Zachęcamy wszystkich, aby podziwiali i inspirowali się tym, jak Jarek Iwanow podąża swoją drogą, pozostając silnym i wytrwałym zarówno na ringu, jak i poza nim. Jego przesłanie i pozytywna postać pokazuje, że walka z uzależnieniami jest możliwa, a każdy, kto podejmie wyzwanie, ma szansę na odzyskanie swojej mocy i kształtowania nowego, zdrowszego życia

Dzięki jego zaangażowaniu w promocję zdrowego trybu życia, sportu i muzyki, wiele osób może znaleźć motywację do przemiany i odkrycia nowego, lepszego siebie.

Dowiedz się więcej na jego Instagramie!

WSZYSTKIE WPISY

Szukasz więcej informacji na temat leczenia uzależnień?

W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji na temat najskuteczniejszych metod leczenia uzależnień dostępnych obecnie w naszym ośrodku leczenia uzależnień Kryształowy Płomyk prosimy o kontakt z naszym biurem lub skorzystanie z formularza kontaktowego.

Call Now Button